Последние новости

Loading feeds...

Created by SopanTech Solutions
Банер

Секас

Цікаві факти про секс

1. За оцінками експертів при нормальному оргазмі людина втрачає в середньому 112 кілокалорій. При симуляції оргазму втрачається 315 кілокалорій.

2. Слово "порнографія" походить від старогрецького "листи повій"

3. Хімічна сполука, відповідальна за екстаз любові (фенілетіламін) присутня в шоколаді.

4. Щодня 200 міллінов пар по всьому світу займаються коханням. Це 2000 пар у будь-який момент часу.

5. Шлях,який долає сперма займає цілу годину, щоб проплисти відстань в 17 см

 

6 правил хорошого сексу

Американський учений назвав шість способів поліпшення сексуального життя.
Ви впродовж довгого часу зустрічаєтеся з вашою молодою людиною, і ваші сексуальні відносини вас цілком влаштовують, проте ви розраховуєте на більше. Існує шість безпомилкових способів зробити ваше сексуальне життя різноманітнішим, вважає американський сексопатолог Бренда Делла Каза.

   

Чим корисний секс?

На тій підставі, що серед монахів зустрічається багато довгожителів (до речі, це швидше чутки, ніж наукові дані), деякі заявляють про те, що стриманість корисна для здоров'я, а секс шкідливий. Насправді ж це не так. Останні дослідження психологів, медиків і косметологів доводять, що секс – чудодійний засіб для збереження здоров'я.

   

Чим корисна мастурбація?

Дослідження, проведене австралійськими вченими, підтверджує, що часті мастурбації можуть допомогти чоловікам молодше 50 років знизити ризик захворювання на рак простати в більш літньому віці. Фахівцям Центру Мельбурну вивчення раку довелося опитати понад 2000 чоловіків про їхні сексуальні звички.
   

15 причин, через які жінки відмовляються від сексу

Американські експерти розповіли про жіночі страхи, які приводять слабку половину людства до відмови від сексу. Сексологи сподіваються, що ці знання дозволять чоловікам зустріти удари долі у всеозброєнні. Якщо ж повезе, то в більшості випадків вони все одно мають всі шанси схилити свої обраниці до сексу.